logo

Plakaty A1 drukarnia śrem

Doskonały wydruk na dyplom

Dyplom inżynierski to nie byle małe oddanie przelotne na Wydziale Architektury. Nie da się tutaj dostarczyć projektu wydrukowanego na byle jakim papierze, z drzewami, które przypadkiem zamiast zielonkawożółtych zrobiły się płonąco-rude, z nieusuniętymi podpisem o edukacyjnej wersji programu i liniami przeskakującymi z jednej strony na drugą, dlatego, że przecież kto przy tym nawale zadań miałby czas aby je poprawiać. 
W związku z tym studenci tuż przed oddaniem projektu dyplomowego bez ogródek prześcigają się w tym, kto wykona to lepiej. Nie ulega kwestii przecież, że nawet najlepszy program można zepsuć kiepsko zrealizowanym wydrukiem, na papierze, który nie będzie pasował na idei (fotograficzny, który odbija światło mizernie także sprawdzi się w sali z punktowym, mocnym oświetleniem. Nie ma nic gorszego aniżeli komisja, która pochrząkuje niezadowolona, bo nie widzi nad czym dręczyłeś się przez te długie miesiące!). Może zdarzyć się tak, że dostosujemy sobie wyśmienite odcienie kolorów i kolorystyka wybijać będzie nasz projekt, ale na nieszczęście, okaże się, że na wydruku wyglądać będą one w całości inaczej! Zielenie nie są najgorsze, ale w momencie, gdy mieszać ma się czerwień z niebieskim czy też żółcią – w takim przypadku wszystko jest ewentualne. Legenda mówi, że fioletowy wyszedł kiedyś na wydruku nie jak fioletowy, a róż bądź błękit… Wówczas zabawa ze przerabianiem balansu oodcieni na próbkach dopiero się rozpoczyna!
Nie troskajmy się jednak. Plakaty A1 drukarnia załatwi nam błyskawicznie, ploter wypuści próbkę kolorystyczną i trzeba wyłącznie posiadać przy sobie komputer, żeby na miejscu przeprowadzać testy. Finalnie nie jest trudne, aby dojść do wymarzonego rezultatu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.